piątek, 22 stycznia 2021r.
  • image
  • image
  • image

Szanowni Państwo

     Jesteśmy firmą, która na rynku włocławskim działa już prawie dwadzieścia lat. Zapraszamy wszystkich na zakupy do Włocławka na Targowisko Miejskie przy ulicy Związków Zawodowych (centrum miasta, okolice Urzędu Miejskiego i Domu Handlowego  "HALA"). Targowisko jest czynne 6 dni w tygodniu ( poza niedzielą). W pobliżu dużo wolnych miejsc parkingowych na placu przy Zielonym Rynku.

W naszej ofercie towarowej znajduje się  wiele różnorodnych  kolekcji dywanów i chodników. W sytuacji, gdy na stoisku zabraknie produktu, który chcielibyście Państwo zakupić istnieje możliwość szybkiego uzupełnienia braków. Standardowy czas oczekiwania to 48h. Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszej oferty handlowej. Preferowany rodzaj komunikacji to rozmowa telefoniczna.

Dla osób, którym praca pochłania cały dzień proponujemy usługę wyboru dywanu w miejscu zamieszkania. Klient dokonuje wstępnej selekcji na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. My dostarczamy wytypowany towar na wskazany adres a potencjalny nabywca wybiera wyrób, który najbardziej będzie mu pasował do wystroju pomieszczenia.

Przy zakupie powyżej 200 zł zapewniamy bezpłatny dowóz towaru   (w granicach miasta Włocławek).

 

TU NAS ZNAJDZIECIE

https://goo.gl/maps/JM8BtTRnZQ32

LINK DO LOKALIZACJI  

mapa rynek kocowy zdjcie.JPG1

 

ABY POWIĘKSZYĆ PLAN RYNKU KLIKNIJ NA NIEGO

 

                                  ZAPRASZAMY

 

SoftCom Włocławek